Depresia, alzheimer, parkinson, stres

Stres, depresie Po smrti manžela dostala pani silnú depresiu. Neter jej poslala laminine a omegu užívala 1 tob. denne , po dvoch týždňoch sa jej nálada výrazne zlepšila , konečne sa dokázala hrať s deťmi a išla aj medzi ľudí . 

Muž 78 rokov, 6 rokov Parkinson Od septembra 2015 do maja 2016: užíval Laminine, Omegu a Imunine. Pozoruje na sebe lepšiu náladu, hovorí zrozumiteľne, lepšie spí. Má oveľa viac energie. Zlepšené stolice, má dobrú chuť k jedlu. Lepšia pamäť. Významné zlepšenie. Nedávno oslávil 78 narodeniny ,tri dni sedí pri stole s hosťami po 8 hodinách. Lepšie drží lyžicu a dokáže snimi krásne komunikovať .Začal užívať laminínu 1x za deň, mesiac zvýšená dávka 2 x 1 Laminina, Omega , od tretieho mesiaca laminínu 2x3 , 2 Omega , 1 Imunine. 

Skúsenosti šž- problémy- depresie, rôzne bolesti brucha, samozrejme nesmierna únava, emocionálne napätie atd - nasadila som najskôr lamininu 2x2 denne, immunne1, občas digestív a omega- riadi si to už podľa seba ako sa cíti .Po mesiaci má omnoho viac energie a neopúchajú jej tak nohy- vlastne sa dá povedať že skoro vôbec.

Žena, 78 let,
Paní několik let trpí stařeckou demencí (Alzheimer). Měla úplnou ztrátu krátkodobé paměti a takřka nulovou prostorovou orientaci. Nedokázala si vzpomenout dokonce ani co chce měla před 10-ti minutami k snídani. Často odcházela z domu bez schopnosti vzpomenout si na cestu zpátky. K tomu byla velice agresivní a rodina uvažovala, že i pro její bezpečnost umístit ji do pečovatelského domu. Protože ji ale velice milovali a objevili Laminine, a prvních 5 týdnů ji dávkovali 4-5 tobolek ráno a večer - cca 9 denně. Po 3 týdnech užívání rodina zaznamenala obrovskou pozitivní změnu. Dokonce nebyla nutná medikace a po 5-ti týdnech se z ní stala samostatná, pracovitá žena, která připravovala celé rodině snídaně a bez problémů se starala o domácnost. Vždy milovala přírodu a tak se opět vrátila ke svým oblíbeným procházkám a prý si zašla do lesa i na houby!!! Po jednom roce užívání Laminine + Laminine Omega+++.

Môj priateľ sa po operácii dostal do veľmi silnej depresie úzkosti. Bolo to veľmi zlé, dokonca aj lieky mal brať ale nesúhlasil a tak som mu ponúkol laminine.
Po 3 mesiacoch užívania laminine 2-0-2 a 2 miesiacov 1-0-1 sa zbavil depresie a doktor povedal, že si myslel, že bez liekov bude v depresiach celý život .

Laminine a parkinson