DMO , ADHD, autizmus, Downov syndróm

Detská mozgová obrna Príklad dievča s detskou mozgovou obrnou, keď jej bolo 9 mesiacov podaná vakcína v dôsledku čoho ochorela na detskú mozgovú obrnu, nechodílo, nejedlo samo, bola na invalidnom vozíku, malo často agresívne sklony. V tomto stave, dievča žilo dlhšie ako 8 rokov. Začali jej davať Laminínu - prvý výsledok - bol pokoj, dievča začala mať dobrý kontakt s okolitým prostredím, začala nadobúdať hmotu, prvé kroky začala mať asi pol roka počnúc podávania Laminínu. Teraz je to samostatné, hrajúce sa dievča.

Chlapec 11 rokov
Predčasne narodené dieťa, záchvaty, ADHD, ktoré považujú za mentálne postihnuté. V špeciálnej škole učitelia mali veľké problémy s ním, nemohol sa sústrediť,prepadol triedy, zle sa učil. Mama mu začala podávať lamininu prvé 4dni po 2 tablety denne. Rýchlo ustúpili príznaky epilepsie, upokojil sa , začal sa učiť omnoho rýchlejšie a lepšie rozvinúť do tej miery, že učitelia sa pýtali, čo robia, že sa tak zlepšuje. Dokonca dostali návrh na presun chlapca do normálnej školy. 

Výsledky: Autizmus

Moja dcérka má 4 roky, v 3 rokoch jej lekári diagnostikoovali autizmus. Začali sme hľadať
riešenie nášho problému. Skúšali sme všetko - bez výsledkov. Jedného dňa sme sa dostali k Laminíne. Dieťa vôbec nehovorilo. Začali sme podávať po ½ kapsuli denne, ale po dvoch týždňoch sme zistili nadmernú stimuláciu, tak sme prípravok prestali podávať. Po 10 dňoch sme začali znovu. Po dvoch mesiacoch užívania dcérka začala hovoriť,  pohľad sa stal uvedomelý a celkovo sa zmenila k lepšiemu. Ku dnešnému dňu užíva už šiesty mesiac, dokáže opakovať skoro všetko, počíta do desatich, pozná farby, tvary, všetky zvieratá, pozná verše, začala sa hrať s inými deťmi, naháňajú sa a pretekajú, typické príznaky pre deti s autizmom sú minimálne. Výsledky už po 10 tich dňoch užívania. Naozaj odporúčam, osobne beriem denne 2x 1, ráno a večer.  pani. Edita, Bratislava

Syn s Downovým syndrómom rok užíva Lamininu 2,0,2 spoločne s Omegou a môžme s radosťou konštatovať, že skutočne vidíme výsledky. Skoro vôbec nehovoril, teraz krásne opakuje slová a v každej oblasti vidíme zmenu. Škoda, že sme Lamininu nemali skôr keď sa jeho reč len vyvíjala...dnes má 20 rokov, ale s Laminiou to dáme. Celá rodina Lamininu užívame a všetci sme na tom zdravotne omnoho lepšie. Všetkým veľa zdravia a treba vydržať, nik neurobí zázrak za mesiac, ale verte výsledky sa dostavia! 

Detská mozgová obrna
Príklad dievča s detskou mozgovou obrnou, keď jej bolo 9 mesiacov podaná vakcína v dôsledku čoho ochorela na detskú mozgovú obrnu, nechodilo, nejedlo samo, bola na invalidnom vozíku, malo často agresívne sklony. V tomto stave, dievča žilo dlhšie ako 8 rokov. Začali jej dávať Laminínu - prvý výsledok - bol pokoj, dievča začala mať dobrý kontakt s okolitým prostredím, začala nadobúdať hmotu, prvé kroky začala mať asi pol roka počnúc podávania Laminínu. Teraz je to samostatné, hrajúce sa dievča.

Chcem sa podeliť o pozitívne skúsenosti s Laminine
Berieme ho len 2tyzdne, ale malá napreduje v poslednej dobe straaaašne rýchlo.
Nie som predajca , som len jedna z vás bojujúca za zdravie svojej dcéry...Viditeľná zmena v komunikácii, veľa veci ju zaujíma, v porozumení.. Uz sa so sestrou aj začínajú hádať o veci.
Za mňa určite áno !!! Lenka Ducrot  

24 ročný muž. Autista.Po dvoch mesiacoch užívania Laminine zaznamenali radikálne pozitívne zmeny. Momentálne dotyčný po pol roku užívania laminine je úplne zmenený . Začal komunikovať s okolím, nie sú žiadne agresívne prejavy.(príbeh od p. A. Veszelku )