Epilepsia

Dieťa s epilepsiou Bola užitá laminine 1/2 ráno a 1/2 večer. Spočiatku sa stav zhoršil avšak stav sa stabilizoval. Po 4 týždňoch útoky zmizli a vyskytujú sa iba ojedinele. 

EPILEPSIA-dieťa Na epilepsiu berie produkty tak 1,5 mesiaca ,na začiatku došlo k nárastu počtu atakov po dávke bola podávaná 1/2 kapsule ráno a večer, 1/2 + s tým Omega, ataky ustúpili, predtým dieťa malo v priemere 4-5 atakov za týždeň. Po 4 týždňoch záchvaty ustupujú až vymiznú.Nezabúdajte na pitný režim. Je to už 3 prípad epilepsie. Rodičia týchto detí sú veľmi radi . Na začiatku, keď tam bolo viac atakov báli sa a chceli prestať užívať laminínu., ale napriek tomu sa rozhodli dať šancu a výsledky sú skvelé. 

Dievča 7 rokov Epilepsia-očkovanie. Akonáhle začnete užívať lamininu vymiznú príznaky úplne. Užívanie laminine veľmi účinne pomáha v boji proti mnohých chorobám, ako je napr. rakovina, Alzheimer, Parkinson, MS, cukrovka, cievna mozgová príhoda, autizmus a ďalšie. Vzhľadom k tomu, že náš produkt obsahuje len rastový faktor fibroblastov, ktorý prebúdza k životu a núti vaše bunky k tomu ,aby sa vaše kmeňové bunky obnovili, naštartovali či obnovili, sú tu veľmi vynikajúce výsledky.

Epilepsia: 20-30 atakov denne po pol roku užívania Laminine 1/2-0-1/2 stav zlepšený na jeden za 2-3 týždne.