Immune

Immune je produkt venovaný imunitnému systému.

Moderná konštrukcia kapsule umožňuje odstránenie kyslého prostredia žalúdka a uvoľnenie sa v tenkom čreve.

ZLOŽENIE Immune +++

  • Mix Opti-Shield - Komplex pozostáva z polysacharidov odvodených z rastlín a húb - huby Reishi, Maitake & Turkey Tail
  • Zmes Life-C - čistý Vitamín C je známy ako kyselina askorbová, s postupným uvolňovaním.
  • Aby sa vitamín C absorvoval rýchlejšie a dlhšie udržal v tele .
  • Zmes bylín a ovocia - Camu Camu - Acerola - Ashwagandha - rašetliak - Granatové jablko.

Imunitný systém tvorí prirodzenú obranu nášho organizmu pred rôznymi mikroorganizmami, ako sú baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, parazity. Každý deň, pri každom nádychu, pri každej činnosti, prichádzame do kontaktu s mikróbami. Tomu sa zabrániť nedá, život v sterilnom prostredí je nereálny. Prostredníctvom imunitného systému však s nimi dokážeme žiť v symbióze, funkčný imunitný systém ich doslova udržiava pod kontrolou a oni potom pracujú v náš prospech.

Oslabené telo je však na tom oveľa horšie. Mnohé mikróby sú také nebezpečné, že môžu organizmus zničiť v priebehu niekoľkých hodín. Napríklad také baktérie. V priebehu niekoľkých sekúnd sa z jedinej baktérie rozmnožia tisícky až milióny ďalších. S niečím takým si dokáže poradiť len silný a zdravý organizmus.

IMMUNE +++

je to trojnásobná formula obrany.

Prírodné látky preukazujú zlepšenie imunity z Immune+++ Dražé sú pokryté špeciálnym povlakom , ktorý chráni komponenty na ceste cez žalúdok. Immune+++ je absorbovaná v tenkom čreve. Tam sa následne správne vstrebáva .

Výhody pre organizmus
Zlepšuje prvú líniu obrany proti patogénom imunitného systému a dodáva telu potrebné nástroje na boj proti cudzím organizmom a baktériam.

  • To posilňuje imunitný systém a zlepšuje imunitnú reakciu na vírusy a infekcií
  • Až do 24 hodín, podporuje imunitný systém

Odporúčaná denná dávka pre Immune +++ je 1 až 2 tablety denne. Vitamín C má protizápalové účinky, podporuje stavbu kolagénu. Preto v Immune +++ existuje toľko zdrojov vitamínu C. 

Vhodný aj pri nachladnutí, či vážnejších ochoreni so zníženou imunitou, tiež pri alergiach .