Neplodnosť

33 ročná žena , sa liečila na neplodnosť 13 rokov. Začala brať po 2 Laminine 2x denne. Po 4 mesiacoch otehotnela. Dieťa má už 3 mesiace , narodilo sa zdravé a rýchlo sa vyvíja. 

Druhý prípad: 36 ročná žena sa liečila na neplodnosť 15 rokov. Začala používať Laminine váhavo a nepravidelne. Napriek tomu po 6 - 7 týždňoch cítila lepšiu náladu a rozhodla sa brať Laminine pravidelne po 2 kapsule 2x denne. Od toho času (po 3 mesiacoch) zistila že je tehotná . Chlapec sa narodil zdravý a vyvíja sa fantasticky.

Ja som mala problém otehotnieť..užívala som Laminina 2x2 denne 3 mesiace..manžel 1x2 denne a otehotneli sme do 3 mesiacov. S pozdravom Andrea.

Moja kamarátka mala tiež problém a užívala aj s manželom 1-0-1 a do troch mesiacov zostala tehotná,, už bude v štvrtom mesiaci-))

Dnes mi volala pani A. Šuniarová, ktorá sa snažila s manželom o bábätko dlhšiu dobu a nedarilo sa im, že po 2 mesiacoch užívania Laminine 2-0-2 obaja , ona aj manžel ..plus ona aj 1 Digestive , že je v 7 týždni tehotenstva...jupííí máme ďalšie svedectvo na otehotnenie.