Laminine-zdravie v kapsulách

 O firme


Výrobca Laminine

LifePharm Global Network je 100% dcérskou spoločnosťou LifePharm od r. 2001. Zakladatelia LifePharm pôsobiaci v oblasti zdravia, krásy a wellness priemyslu viac ako 15 rokov. LifePharm bola jednou z prvých spoločností s doplnkami výživy. Populárne osobnosti podporujú, propagujú a vytvárajú povedomie značky. Meno LifePharm sa stalo synonymom vysoko kvalitných prírodných doplnkov vyrobených v USA. Od roku 2010 sa stala MLM spoločnosťou. V dôsledku toho spoločnosť výrazne prekročila svoje predajné očakávania, ktoré dosiahli stovky miliónov dolárov. Funguje už po celom svete.


Kto objavil Laminine.

V roku 1929, kanadský lekár John Davidson, ako výsledok svojho mnohoročného výskumu, sa snaží nájsť spôsob, ako liečiť svojich pacientov s najťažšími chorobami, vrátane rakoviny .

Urobil ohromujúci objav ... v 9-dni inkubácie slepačieho vajíčka vzal kmeňové bunky a pomáhal svojím pacientom s rakovinou , parkinsonom...tomuto výskumu sa venoval viac ako 10 rokov až kým v r. 1943 zomrel.

Výskumy boli obnovené Dr. Byodne Eskelandom, prominentný odborník v oblasti vedeckého výskumu v Nórsku.
Dr. Eskeland pokračoval výskum, Dr Davidson a hypotézu, že oplodnené slepačie vajcia, majú špeciálnu kombináciu aminokyselín, peptidov a proteínových frakcií, ktoré obsahujú neuveriteľnú radu užitočných látok na obnovu tela a celkové zdravie. 

 Pred niekoľkými rokmi, objav Dr. Davidsona zaujal spoločnosť LPGN a začali spolupracovať.


 Chcem vám oznámiť dobrú správu. Objavila sa informácia na stránke ÚVZ SK o zaevidovaní  produktu Laminine. Ďaľšie produkty budú čoskoro. https://www.uvzsr.sk/docs/info/vd/register_VD_2017.pdf