Oči

83 ročná pani užíva lamininu. Má zelený zákal, po tretej využívanej krabičke 2-0-2 začína vidieť a vyrovnávajú sa jej prsty na rukach .

Očná rohovka - kerakotonus  Synovi v 20 rokoch žiaľ už neskoro diagnostikovali kerakotonus. Bolo to už najvyššie štádium a poslali nás do transplantačného centra do BA s tým, že budeme riešiť transplantáciu oboch rohoviek nakoľko jeho rohovky boli už tak tenké, že sa už žiadne úkony nedali robiť. Hrozilo, že mu rohovka môže prasknúť a príde o zrak. Pritom máme postihnuté obidve oči. Pre nás toto bolo zúfalá situácia. Rozhodli sme sa nepoddať sa strachu a náš dlhoročný priateľ nám poradil pre neho Lamininu. Začal ju užívať, dnes je to LEN cca 6 týždňov. Včera sme boli na kontrole v BA na dvoch klinikách a výsledky sú lepšie. Pôvodné hrúbky rohovky mal vlani na konci roka - jedno oko 411 a druhé 392. Výsledky zo včera 449 a 431. Preto môžme transplantáciu odložiť a veriť, že rohovka sa mu zregeneruje. Určite dám info, ale toto sa neudialo len tak....každý lekár Vám povie, že keratokunus sa nedá zlepšiť čakaním....ale my veríme, že sa dá Laminine.....a testujeme ju ďalej a veríme, že môže pomôcť aj pri iných problémoch. Za ten krátky čas máme preč aj psoriázu z vlasov. Ja sama ju testujem na svoju imunitu, lebo čo som prežila zdravotne posledné tri roky bolo ako z hororového filmu a cítim sa omnoho, omnoho lepšie, ale to je na samostatný príspevok...... Z. Kotrasová

Lepší zrak, hustejšie vlasy.
Od pani Klaudie V. Musím sa pochváliť, že po mesačnom užívaní Laminine sa mi zlepšil zrak. Mám nosiť polky dioptrie, ale nenosila som ich lebo človek potom vidí stále horšie a horšie. Skúšala som aj očnú jógu na okohybné svaly, ale nič nepomáhalo. A dnes som si uvedomila, že vidím do diaľky bez problémov a predtým som musela zaostrovať žmúrením. Takže prvý supiš postreh z mojej strany. Užívam dávku 1-0-2 a teším sa z toho. Okrem toho som bola u kaderníčky, ktorá ma strihá niekoľko rokov každé tri týždne a nemohla uveriť ako mi zhustli vlasy. Pýtala sa, že čo robím. Tak som jej povedala o Laminine a moc ju to zaujalo.

Dieťa z Košíc osleplo v 18 mesiacoch a lekári nevedeli z čoho, navrhli očkovanie kmeňovými bunkami, ktoré sa robí iba v USA , táto liečba je dosť finančne náročná. Ostali doma, streli pani, čo im ponúkla Laminine , užival 1/2-0-1/2 a chlapec po týždni si začal šúchať oči, v druhom týždni svrbenie očí prešlo. Išli s ním von na slnko a začal otáčať hlavičkou za svetlom, tak zvýšili dávkovanie 1-0-1 veríme , že zrak sa úplne vráti, lebo pokračuje v užívaní, chlapec teraz krásne spinká a cez deň má veľa energie.

 Žena zo Švédska. Vek 63 rokov.postupne oslepla. dostala bielu palicu a kartu že je slepá. Po troch týždňov užívania už začala vnímať svetlo a po troch mesiacoch jej odobrali bielu palicu a aj invalidný dôchodok . Brala 2 x2 laminine denne Dotyčná vidí!!!je to susedka môjho dobrého kamaráta , ktorý pochádza z Budapešti a žije vo Švédsku už pár rokov. ( príbeh od p. A. Veszelku )