Pľúca

Laminine a CHOPN (Chronická obstrukční plicní nemoc)!!!!!! 

Manžel má obstrukčnú pľúcnu chorobu už niekoľko rokov. Užíva predpísané lieky a chodí na pravidelné pľúcne kontroly. Teraz užívá Laminine, Omegu a Digestive od Lifepharm cca 3 mesiace. Dnes bol na kontrolnej spirometrii a lekárka bola veľmi prekvapená, že se jeho stav podľa výsledkov spirometrie tak zlepšil. 

Užíval 8-letý syn. Anamnéza: cca dva roky na standartní léčbě pro opakované laryngitidy a záněty HCD, dutiny, rýmu. Po dvou letech léčby ATB, sirupy a nosními kapkami / znáte všichni: Nasivin, Sinupret, Erdomed, Mucosolvan, atd. - odeslán na alergologii.... Prožívali jsme s děckem noci beze spánku, protože jsme museli posazovat,kvůli dušení se záchvatovitým kašlem jezdit na pohotovost. Až jsem narazila na Laminine. Týden užíval a nic se nestalo - kromě bolesti břicha a zhoršení dýchání - bolesti v oblasti hrudního koše. Týden jsem vynechala. Symptomy se zlepšily. Po týdnu jsem nasadila 1/2 kapsle do vody ráno a 1/2 kapsle do vody večer. Druhý den ráno synek vysmrkal ošklivý hnisavý hlen tuhé konzistence, a to v takovém množství, až jsem se lekla! Od té doby dýchá normálně! Bolesti bříška ustupují, čistí se přes močovou trubici. OD této události uběhly dva dny a včera jsem seděla u jeho postele a poslouchala jeho dech, když vtom jsem si uvědomila: vždyť já jeho dech neslyším! Dýchal totiž tak potichu a klidně, že jsem musela zbystřit pozornost, abych ho slyšela. Stouply mi slzy do očí - umíte si představit, jaká je to úleva - po dvou letech trápení a probdělých nocích? Ano, Laminine je skutečný zázrak, lidi! Na základě vlastní zkušenosti už nemohu mlčet a nechat si něco takového jen pro sebe. Přidávám se k vám - poslům dobrých zpráv. Zdraví S. Kůsová

Užívame Lamininu nielen ja z dôvodu tri roky opakujúcich sa veľmi vážnych problémov s imunitou spojenou so zápalmi pľúc, folikulárnou angínou a recidivujúcimi infektmi dýchacích ciest, ktoré mi dokonca vyvolali celiakiu pre neustále užívanie antibiotík. Užívam Lamininu 2,0,2 a zatiaľ sa cítim fajn, mám viac energie a dám vedieť ako sa môj zdravotný stav zmenil. Manžel užíva 1,0,0 z dôvodu vyššie krvného tlaku a syn 2,0,2..on mal vo vlasoch silnú psoriázu užívame Lamininu vyše mesiaca a syn má hlavu čistú bez šupín....ma problémy so štítnou žľazou, očami a tak veríme, že aj na tieto problémy by sme mohli nájsť riešeni..zatiaľ maximálna spokojnosť . 

Chcem niečo napísať ,,Skúsenosti s Laminine. Lamininu užívam od mája tohoto roku. Choroba - sarkoidoza pľúc. Kto to pozná vie o čom hovorím. Vrátila sa mi po 30 rokoch, keď prvý krát zmizla sama bez liekov po 5-tich rokoch. Vtedy ma liečil primár MUDr. Mayeer vo Vyšných Hágoch. Bol to najväčší odborník na túto nemoc vo svete. Tragédia je , že dnešný lekári ani nevedia kto to je a že tam pracoval!!! Základom liečby na to je vraj liek kortikoid Prednisonumelý nadobličkový hormón. Tak toto pľuhavstvo vám zničí celý imunitný systém, žalúdok srdce, pankreas, črevá atd. Priberiete, hlavu vám nafúkne, hlas zpiskľavie, no niečo strašné.
Takže moje skúsenosti: Typ choroby 2,5 -stupeň , dávkovanie 2-0-2, po mesiaci som pridal 1 omegu+++ denne. Stav do teraz : - prestali ma bolieť kĺby - narazený kyčelný kĺb, -prestali bolieť šľachy , svaly, obrovský nárast energie ako keby som mal 30 rokov, -prestali migrény, - zmizli všetky exzémy na rukách a nohách,-zlepšil sa sluch,- prestali ma boliet vyskočené platničky na chrbtici,dalo to do poriadku obličky,- prostatu,- konečne dobre spím,- vstávam nabitý energiou, - vyriešilo zlatú žilu, - vyriešilo dýchavičnosť,shudol som 12 kg,zpevnilo vlasy,upravilo oči-vysychania oka ...... Len teraz zrazu zisíte čo všetko ste mali a ako to všetko odznelo. Predpokladom na to aby to fungovalo je vaša hlava. Choroba začína od ,,hlavy,, a predovšetkým vzťahy v rodine. Ďalej je to piť veľa vody, detox organizmu, fyzický pohyb, bicykel alebo turistika, pozerat sa na to pozitívne, že to 100 percent zaberie. Samozrejme treba brať aj doplnkové prostriedky pre organizmus myslím koloidné roztoky ale to sem teraz nepatrí.
Takže Prednison neberiem, spirometria po 1,5 roku OK!!! a doktorke na plucnom som povedal, že lieky neberiem. Samozrejme dlho nevedela čo má povedať. Čo sa týka snímku , su tam este nejake zmeny ale nie také ako na začiatku. Je to dlhodobý proces.Nemôžete očakávať, že sa to dá do poriadku, keď svoj organizmus zanedbávate priklad 30 rokov.
Miroslav S.