Rakovina

Rakovina hrubého čreva

Pokročilé štádium. Rádioterapia nepomohla, preto lekári navrhli operáciu. Pán dostal 10 kapsúl denne 5-0-5 laminine a 2 kapsule Omegy+++ 1 Immune a 1 Digestive . Po mesiaci nádorové markeri sa oveľa znížili, a po pol roku sa pán z toho dostal.

Rakovina žalúdka

Vzhľadom k celkovému zdravotnému stavu bola dokončená chemoterapia. Po ukončení chemo začal užívať laminine 6-0-6 . Kapsule si vysypal do vody a tak to vypil . Po 4 týždňoch sa výrazne znížili hodnoty rakoviny. Užíva naďalej po doliečení dopíšem ako dlho užival laminine až do vyliečenia.

Rakovina hrtana

Posledná fáza rakoviny hrtana a preto sa nepoužila ani chemoterapia ani radioterapia. Začal užívať Laminine 2ráno a 3 večer a k tomu pridal 1 omega ráno. Už po dvoch týždňoch prišli k výraznému zlepšeniu.

Kedysi som vás informovala o 80 ročnom mužovi s rakovinou hrtana. Mal podstúpiť operáciu, potom dostávať hadičkou potravu priamo do žalúdka. Situácia sa vyvíja následovne: po nejakej dobe užívania Laminine (a dalších preparátov) mohol jesť NEmixovanú stravu, operáciu nepodstúpil, podľa diagnostického prístroja sa stav hrtanu takmer znormalizoval, cítí sa dobre, dokonca vraj začal mať "chuť" na cigaretu aj keď už dlhšiu dobunefajčil. Keď som mu povedala, že to musím napísať kolegom, aké má zlepšenia po troch mesiacoch odkedy mal íst na operáciu. Takže i takéto veľmi náročné oblasti ako je hrtan je možné vyčistiť a uzdraviť.

Žena, 51 rokov. Rakovina. Nemeckí lekári nemohli nájsť pôvod, toho čo spôsobuje metastázy na niekoľkých miestach. Po dvoch chemoterapiach a troch dni užívania Laminine vravia rodine ...Včera som dostal výsledky krvi, doktor bol šokovaný, že výsledky sú vynikajúce, povedala len: "Čo užívate, že výsledky sú tak dobré?" Bol to šok po dobu niekoľkých sekúnd a odpoveď: nie je pochýb,že to čo dávate vašej žene jej pomáha. Najväčším prekvapením bolo, keď otvorili výsledky a všetko BDB okrem pečene sú trochu lepšie, potom prišla vedúca oddelenia a chcela si prečítať , čo sa píše na obale laminine, aby sa oboznámila s týmto produktom, aj ju to veľmi zaujíma. "Táto dáma bola proti laminine, manžel na ňu naliehal. Teraz vidí že to sa to vyplatilo :užívala 1 deň 2 laminine , na obed 1 Omega +++a potom, každý jeden deň zvýšiil laminine každych 5 hodín, a 2 Omega +++ . Stále viac a viac onkológov chce čo najviac odporučiť tento doplnok.

Moja žena má 52 rokov. V roku 2013 mala rakovinu prsníka, podstupila operáciu a osem chemoterapii. V decembri 2014 sa vytvorili metastázy do druhého prsníka. Začala jej rásť bulka na boku ľavej strany krku. V januári žena mala prvú chemoterapiu, bolo to kritické a lekári mi povedali, že musím byť pripravený na čokoľvek, pretože má posledné štádium ochorenia a predpoveď je veľmi zlá. Po druhej chemoterapii bola žena každý deň unavená, schvátená, ztrácala pol kila na váhe za deň .Mala len niečo málo cez 50 kg. Musím priznať, že Laminine je Majster sveta.
30. januára 2015 dostala Laminine a za tri dni potom žena vstala z postele a začala sa postupne regenerovať. Začalo jej chutiť jesť a začala priberať na váhe. Po kontrole výsledkov krvi a kontrolnom vyšetrení lekárom, lekár skonštatoval, že výsledky sú viac než dobré a kontroly nemusia byť tak časté. Dnes mala váhu 68 kg
Laminine užíva viac ako rok s Omegou+++ a Imune +++.
V súčasnej dobe plánujeme cestovanie. Predtým som plánoval rozlúčenie.
Laminine a človek,ktorý mi ju doporučil, aby som ju vyskúšal - mi zachránil moju ženu.
Joseph. 

Môj najlepší kamarát má po recidive rakoviny prostaty po dvoch mesiacoch užívania Lamininy testy PSA nulaaaaaaaaaa. Juchú. Prvý mesiac bral iba 1 tobolku. Druhý 1 tobolku ráno a jednu večer po 12 hod.  

Dnes som to dostala od môjho známeho z Poľska
PRIKLAD FUNGOVANIA LAMININY - RAKOVINA PRSNIKA S METASTAZAMI V PLUCACH, PECENI A KOSTIACH
U p. Ivony G.( 37 rokov ) diagnostikovaná rakovina prsníka. Bol rok 2010.  Liečba podľa tradičnej metodiky: chemoterapia, žiarenie. Bohužiaľ jej stav sa zhoršoval. V januári 2017 prišla ku mne k /Monike Kminiak/, skôr povediac, priviedol ju manžel. Cítila sa tak zlé, že sa nemohla dostať von z auta. Prvý rozhovor o laminine sme mali v aute. Súrne a osobne sa chcela dozvedieť o laminine. Spoločne s manželom plakali. Lekári nedávali žiadnu šancu. Mala už metastázy na pečeni, pľúcach a kostiach. Vysvetlila som im ako funguje laminina. 

Začala užívať:  

- 10 kapsul Lamininy - 2 kapsule Omega - 2 kapsule Digestive - 3 tablety Immune

Dnes 07.04.2017r. prišla ku mne, samozrejme, už sa pohybuje ľahko, vyzerá a cíti sa lepšie a lepšie. Pečeňové testy vypadali veľmi dobré, časť z pľúcnych nádorov zmizla a veľké sa výrazne zmenšili. Vrátila sa jej chuť k jedlu a spánku. Spí celú noc bez problémov, nepotí sa. Predtým, niekoľkokrát sa prebudila v noci a menila nočnú košeľu. Nezvracia už, ako v minulosti po každom jedle. Lekári sú v šoku. Pred troma mesiacmi jej nedávali šancu. Je plná viery v úplne uzdravenie.  Je to úžasne, čo laminina vie spraviť za 3 mesiace!!! Práca s takými produktami je čista radosť :-)

Rakovina plic: Radost až k pláči. Mému známému z Liberecka diagnostikovali rakovinu plic. Asi po dvou měsících se dověděl o Laminině, koupil si 10 ks a užíval denně 4 kapsle 2x2 po 12-ti hodinách. Po dvou měsících užívání šel na kontrolu a lékaři málem padali do kolen, protože testy byli negativní. Musel na opakované vyšetření, které výsledky potvrdilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nenajdete šťastnějšího člověka. Blanka M.Ústí

"Len" jednej známej som doporučila Laminine. Má dobré výsledky! Rakovina hrubého čreva, chemo, a zistili nádor na maternici. Neoperovali, nasadili ožarovanie a chemoterapiu. Bála sa zobrať Laminine, pýtala sa lekárov, tí nevedeli povedať nič, až jej jedna doktorka povedala, že ľudia jedia "všeličo". Tak si dala povedať a od začiatku septembra brala 2-0-2 a Imune + C vitamín a všetko od lekárov. Už počas terapie jej bolo lepšie ako ostatným pacientom v nemocnici. Nevracala, nemala hnačku, ľahšie to znášala... Ona sama si to odsledovala a ja som ju podporovala. Keď mala chemo, znížila na 1-0-1, podľa toho ako sa cítila. Keď budem mať presnejšie info dám vedieť. Ale som veľmi rada! M. Milusova