Rôzne

Koktanie - po užívaní 3-0-3 laminine sa výrazne zlepšila reč už po dvoch týždňoch.

Syndróm nepokojných nôh - Symptomy ustúpili po užívaní 2 laminine denne, vyditeľným výsledkom už na druhý deň.

Meteorizmus Nemohol robiť skoro nič, vždy sa trápne cítil a vďaka laminine to vymizlo . Užíval Laminine 1-0-1.

Hana Semerádová  Dobrý den, já jsem měla několik let problémy s dutinami a asi v listopadu jsem brala laminine 1+1+1 a stěžovala jsem si, že se nic neděje a teď jsem si všimla, že žádné problémy s dutinami nemám, žádná zadní rýma mi neteče do krku a tudíž nekašlu atd. Takže Laminine léčí, jen si toho někdy nevšimneme. :-)))

INFEKČNÁ ŽLTAČKA TYPU C.
Tehotnej dcére mojej klientky zistili žltačku typu C-známu ako "feťácka". Klientka sa u mňa skoro zrútila strachom, pretože sa bála ako o dcéru, tak i o miminko. V tehotenstve ho chrání placenta, ale pri pôrode a styku s krvou ju miminko dostane do vienka tiež, podobne ako vírus HIV. Liečba klas. liekmi v tehotenstve je nemožná, pretože by poškodila plod. Doporučila som jej Lamininu, aby aspoň maminku a miminko vyživovala a opravovala na bunečnej úrovni a eliminovala prípadné škody na génoch dieťátka. Keď som bola u maminky na Slovensku, tak mi klientka volala, že dcera bola na pravidelných odberoch krvi a za jeden a pol mesiaca užívania Laminine sa dcéra cíti skvelé, nedáda sa a žltačku NEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!! Pečeňové testy sú skvelé a celkový krvný obraz super. Plakali šťastím obe.

Hexavakcína. Pokiaľ som neskočila na lep pediatrom, mala som zdravé dieťa(dobre, tu a tam sezónne nachladenie, 1 x zápal priedušiek - pravdepodobne chytený po 2 hodinovom čakaní v malej nevetranej čakárni u pediatra, kde na 2 x 3 m2 bylo cca 15 ľudí). Môj syn to tak "dobre " znášal, že ho pediater po aplikácii hexavakcínov chcel poslať do nemocnice. Nemohol sedieť, ľahnúť si na bok pre veľkú bolesť v mieste vpichu (jednalo sa o reakciu, nie o zlý vpich), povrchová teplota okolia vpichu vakcíny bola 56 stupňov!!!!, horúčky viac ako 41 stupňov 11 dní, antibiotika a viete si iste predstavit tú psychickú újmu malého dieťaťa, ktoré takto trpí. Aj takto môžu vaše deti "dobre znášať" očkovanie !!!! Moje dieťa očkovanie závažne poznamenalo na zdraví. Od tejto doby prekonalo 17 laryngitíd - pre laikov: zápalové ochorenie hrdla, sprevádzané záchvatovým kašlom až do dusenia sa, nedá sa ležať bez dráždenia ku kašlu, opuchy dýchacích ciest, je neustále zahlienený, opakované zápalyy dutín a nosohltanu, bolesti bricha, zadýchavaniei pri malej námahe.... Vďaka Laminine sa jeho stav už zlepšuje. Už sme zažili pár kľudných nocí s pravidelným dychem bez nadvyhovania vankúša a inhalacií!!!! Dávám 1/2 tobolky ráno do čaju a 1/2 tobolky večer. Takže nevzdávajte sa a verte Laminine.

Zmizli mi hemoroidy, krčové žili, upravili sa ďasná. Cítím sa skvelo, minulé depky sú minulosťou, vyššia kreativita a lepšia pamäť, dorastajú mi vlasy, nehty sú ako kopýtka, očné viečka nepotrebujú plastiku, celulitída mizne očividne a schudla som 7 kg. Já som nadšená.

Trombóza: Zkušenost z rodiny -manželovo strýc 85 let - několik let otevřená trombotická rána na noze v oblasti kotníku. Poslali jsme mu k velikonocům dárek, kromě pohledu také krabičku Laminine. Strýc mi dnes volal, že rána je zaschlá a hojí se po týdnu užívání 3 kpsl/den. 

Pani Eve pred 15 rokmi v jeden deň všetky vlasy vypadall. Prežila masívny stres (nechcela o tom hovoriť). Snažila sa všetko. Doktori sa rozhodla, že to bola reakcia na stres a nemáte nárok na transplantáciu (pretože ona to skúšal to robiť).
Pred 3 mesiacmi a začala brať lamininę 3-0-2 eomega+++ 1 denne.
Po mesiaci si všimla, že jej vlasy začali dorastať a teraz má krásne vlasy!!!! Nie je to skvelé?
U kaderníka bola po 15 tich rokoch Priatelia mali z toho šok.

Chlapec 11 rokov Predčasne narodeným dieťa, záchvaty, ADHD, ktoré považujú za retardované. V špeciálnej škole učitelia mali veľké problémy s ním, nemohol sústrediť,prepadol triedy, zle študoval. Mama mu začala podávať lamininu prvé 4dni po 2 tablety denne. Rýchlo ustúpili príznaky epilepsie, upokojil sa , začal sa učiť omnoho rýchlejšie a lepšie rozvinúť do tej miery, že učitelia sa pýtali čo robia, že sa tak zlepšuje. Dokonca dostali návrh na presun chlapca do normálnej školy.

Hemoroidy a křečové žíly, zadržování vody v těle, plynatost. Asi po 30-ti dnech užívání jsem náhodou zjistila, že mi zmizeli 35 let trvající poporodní hemoroidy , "zlatá žíla".(budu muset na Aljašku) Myslela jsem, že s nimi půjdu i do rakve, protože bolestivá operace nic neřeší. Po čase prý vzniknou nové. Protože Laminine se rozvádí krví, tak první opravuje krevní a lymfatický systém. Žíly na nohou, které byli asi 3mm už plastické směrem ven jsou pod kůží, zlepšila se mi celulitida a hlavně jsem přestala natékat. Teď si vlastně uvědomuji, že mě ani nenafukuje jako dřív. Ztratila jsem úplně chuť na sladké . Náhodou jsem zjistila, že křečové žíly pod kolenem už nejsou plastické, jsou jako světle modře namalované vlnky pod kůží a co je unikátní, skoro v šedesátce jsem nosila už pravidelně slipovku, protože, když jsem si kýchla, tak jsem si trošku "cvrnkla". To řeší jenom operace nebo reklama v televizi. Zmizeli vaginální slabé výtoky a slipovky si měním pouze čistou za čistou .

Svalova distrofia skúsenosť, pomáha s týmto dávkovaním : 2 x 3 laminine denne. Samozrejme , optimalne by bolo k tomu brat paralelne aj omegu , immune, diggestive aspon 2 x 1 denne. 

Moja skúsenosť s alergiou.
Už od školy trpím na alergiu peľovú aj prachovú.
Významne mi pomohlo naše IMMUNE+++.
Brala som 3 x 1 denne niekedy  2 x 1 denne, podľa pocitu a všetko bolo OK,
žiadná zdurená sliznica atd. ( inak užívam aj ostatné produkty vrátane Laminine ) Z. Bubeničkova .

Laminine - chrípka, horúčka
Môj syn mal chrípku s horúčkou, kýchanie , začal užívať Laminine 2 a 3 Immune každé 3 hodiny, neverili sme a chceli sme ísť k lekárovi.Ale po 2 hodinách úľavy, bol v pokojnom stave. Len jeden deň a cítil sa zdravšie. Neboli dané žiadne antibiotiká. Ela K.

Štítná žláza - skúsenosť s Laminine:
Dlouhodobě trpím na hypofunkci štítné žlázy. Jednu dobu jsem zkoušela brát léky eutyrox, ale nesnášela jsem je a vlastně jsem je brala pouze chvíli. Dlouhou dobu nic, cítila jsem, že štítka není v pořádku, ale snažila jsem se, abych užívala himalájskou sůl a mořské řasy.
V březnu 2016 jsem byla na preventivní prohlídce u obvodního doktora. Štítna žláza samozřejmě zvýšená, hodnoty TSH 6.73. Paní obvodní mne poslala k odbornému doktorovi, ale nepohodla jsem se se sestrou, sdělila mi, že stejně nic jiného kromě syntetického hormonu nemají.
V té době jsem vlastně začala užívat produkt Laminine a při jeho braní jsem cítila, jak FGF - 2 a ostatní složky dělají něco v mém krku. Vyloženě bylo cítit, že se na štítné žláze " pracuje ". Není mým zvykem běhat k lékařům, ale v pátek při konzultaci nějakého problému jsem nastínila štítnou žlázu a dnešní výsledek je:
TSH 3.83.
Hurá, jupí. Štítná žláza v pořádku. :) :) :) Norma je 3.5 TSH.
To samé se děje s cukrovkou, vysokým tlakem, rakovinou atd.
Řeším ještě něco jiného, tam jsem se pohnula pouze o krůček. Věřím, že i tam Laminine zafunguje pozitivně.
Člověk má ohromnou radost, že si může pomoci sám, bez doktorů.
Příroda má obrovskou sílu.

Imunita, Astma, Alergia  Výsledky už po 10 tich dňoch užívania:

Naozaj odporúčam, osobne beriem

denne 2x 1, ráno a večer, už 10 dní
Musím potvrdiť , že po operácii kolena - po 3 mesiacoch od operácie ma koleno nielen bolelo ale aj
opuchalo. Už po 6 dňoch užívania Laminine, ma koleno prestalo bolieť
a neopuchá, môžem sedieť niekoľko hodín a neopuchá.
Prestáva mi potravinová alergia, čo považujem za zázrak, lebo niekoľko rokov sa ňou trápim
a nemohla som už takmer nič jesť. Úprimne doporučujem !
pani. Edita, Bratislava

Veronika Kadáková: Užívam Laminine pol roka ,od 15 rokov mám problémy so štítnou žľazou,kvôli čomu som bývala strašne unavená,odkedy beriem Laminine mám veľa energie.Mala som zlý prietok krvi v srdcovej chlopni,silno mi bušievalo srdce a rýchlo som sa zadýchavala, aj to sa mi vyriešilo,upravil sa mi menštruačný cyklus, ktorý som mávala 2 týždne, zmizli mi bolesti chrbtice, zbavila som sa stresu, lepšie spím, schudla som, zhustli mi vlasy, spevneli nechty. Mojej sestre sa zvýšil počet krvných doštičiek z 18 na 76 za 2 mesiace, mamine sa upravil krvný tlak, cholesterol, zmizli bolesti kolien, ramena a chrbtice. Známej pomohla Laminine na psoriázu.

Moja dcéra mala hemoroidy viac ako dvanásť rokov, zhoršilo sa jej po narodení druhého dieťaťa pred 18 mesiacmi a všetko sa zhoršilo a rozšírilo, takže bola pripravená tieto hemoroidy odstrániť chirurgicky. Ponúkla som jej laminínu a po 6 týždňoch, žiadne hemoroidy!
Chcela by som dodať, že to brala 2 laminínu ráno 1 Omega +++ . Výrobok je senzačný! "
Erwin M. 

Dnes ráno moja sestra Ivet Kanianska hovorí... beriem laminine tri mesiace a môžem povedať, že sa mi zmenil môj život, cítim sa svieža, plný energie, reumu má už toľko netrápi, schudla som 6 kg. Som taká nadšená, vrelo odporúčam. 

ASLO a warfarin
Začať užívať laminine a omegu . Po užítí omegy kontrolovať krv, lebo vitamín K2, ktorý sa nachádza v omege zráža krv, preto treba kontrolovať najlepšie denne . Uroveň ASLO sa znormalizuje. 

Dialýza
Muž absolvoval dialýzu 3 roky , začal brať laminine 3-0-3 a po 1 roku dialýzu už nepotrebuje. Laminine znižuje creatín.
Doporučujem užívať aj deťom od 12 rokov ak nedodržujú zdravý životný štýl ako prevenciu pred chorobami.

I. M. Koutníková

Zdravím do skupiny. Vím, že Laminine není lék, ale někdy zafunguje zcela zázračně. Mrzí mne, když tu nacházím pouze dotazy, obchodní informace, ale žádné krásné zkušenosti (kterých jsem zažila spousty - jen je třeba jim věnovat pozornost). Proto jednu z nejsillnějších přidávám: 4letý maltézdký psík, do té doby očividně zdravý, měl náhle těžký záchvat, podobný epilepsii. Navzdory medikaci se opakovaly kolapsové stavy a stav se rapidně zhoršoval. Majitelé navštívili několik veterinárních klinik, kdy po odběru mozkomíšního moku a dalších vyšetřeních, byla diagnostikována agresivní forma leukémie (bílé krvinky napadaly buňky mozku). /V den, kdy se majitelka dozvěděla o Laminine měl být psík utracen./ Okamžitě nasazena Laminine /2-3 kapsle denně/, do týdne překvapivé zlepšení stavu, po 4 týdnech psík kvalifikován jako zdráv.

L. Sulo
Priateľkina sestra mala problém s úbytkom krvných doštičiek, mala velmi nízke hodnoty a po užívaní 1 laminine + 1 omega denne sa stav výrazne zlepšil cca po 3 mesiacoch. 

Pani 55 let, 10 let po Hysterektomii, povolené pánevní dno. Zatím lehká inkontinence, zatím to neřešila s lékaři, ale začalo ji to vadit a v podstatě se chystala na uro-gynekologické vyšetření. Laminine si objednala protože ji začali bolet malé klouby a brnět ruce (karpální tunely)
Dávkování:
Laminine 2cps ráno + 1 Omegu
V poledne 1 Omegu
Večer 2cps Laminine
Po měsíci si uvědomila, že nejenže bolest kloubů odchází, ale úplně ji inkontinence odešla a taky je ji hodně vylepšila počínající paradentóza.
Taky lépe spí, vysadila úplně tabletky na spaní.


Chlapec ťažko postihnutý,nakoľko mal deficit kyslíka v inkubátore pri narodení. prešiel cez transplantáciu niektorých vnútorných orgánov. Nevedel chodiť, rozprávať. sliny mu tiekli nekontrolovatelne nonstop.Po týždni užívania mu prestali tiecť sliny ! Po troch týždňoch vyslovil prvý krát v živote prvé slovo : mama. Po dvoch mesiacoch urobil 6 krokov po vlastných nohách. Momentálne u chlapca sú zaznamenaná tak radikálne zmeny , že je doslova chodiacim zázrakom pre všetkých lekárov, učiteľov .Žije v Budapešti. A matka je neskutočne šťastná, že sa jej syn takto vrátil späť do života.( príbeh od p. A. Veszelku ) 

ENDOMETRIÓZA - Paní Sofie - V zimě roku 2015 jsem se po bezproblémovém porodu rozhodla pro nehormonální antikoncepční tělísko. Zhruba po půl roce po zavedení tělíska jsem začala trpět nesnesitelnými bolestmi podbřišku, beder i kloubů. Bolest se stávala nesnesitelnou, ještě víc při pohlavním styku. Začal maraton návštěv lékařů. Všechny výsledky byly v normě, následovalo ovšem vyjmutí nitroděložního tělíska kvůli těžkému zánětu dělohy. Očekávala jsem úlevu, ale ta se bohužel nekonala. Naopak, bolesti gradovaly a já jen trpěla. Na pokyn lékařů jsem využívala osmero antibiotik, a to zcela bez výsledku. Trvalo měsíce, kdy jsem si nemohla ani sednout a sexuální život byl již v mých 28 letech tabu. Následně jsem si téměř vyprosila laparoskopickou operaci, která mi byla v březnu tohoto roku provedena. Naivně jsem se těšila, že mi v průběhu operace zjistí příčinu bolestí, odstraní ji a můj život bude kvalitní stejně jako dřív. Bohužel přišel šok. Byla mi zjištěna endometrióza ve vysokém stádiu, že ji nebylo možné již operovat. Z nemocnice jsem odcházela se dvěma možnostmi. Buď okamžitě podruhé otěhotním, nebo podstoupím půlroční hormonální léčbu. Obě varianty však neléčí, jen dočasně endometriózu stáhnou. První varianta v tu chvíli nebyla možná a druhá varianta už vůbec ne, neboť nemůžu brát hormony, jelikož jsem ještě před těhotenstvím kvůli nim trpěla depresemi a zůstala na těžkých antidepresivech. Lékaři mě přesto přesvědčovali, že jiná varianta neexistuje, a že budou další postupy řešit, až se laicky řečeno po hormonech zblázním. Naštěstí, jako zdravě uvažující člověk vím, že takové deprese jako kdysi, si s malým dítětem dovolit nemohu a nechci. Veškeré léky jsem tedy odmítla. Oslovila mě paní Eva, která mi řekla o možnosti léčit se přírodní léčbou. Nadchla jsem se pro Laminine a hlavně mě v léčbě nejvíce podporoval můj manžel. Byli jsme rozhodnuti vyzkoušet cokoliv pro moje zdraví, abych se vyhnula hormonální léčbě. Eva mi doporučila Laminine v kombinaci s Immune +++. Pročetla jsem si veškeré studie a objednala si. Nemohla jsem se dočkat, než mi ta vzácnost dorazí. Víc jak 3 měsíce užívám pravidelně dvě tablety Laminine ráno a 2 Immune +++ a to samé večer s odstupem 12 hodin každý den. Již po měsíci užívání jsem dokázala zhodnotit, že se mi ulevuje. Nejprve jsem si to ani neuvědomovala, spíše si všiml můj manžel, že již tolik netrpím. Nyní je to zhruba čtvrt roku, kdy Laminine a Immune +++ užívám a s úlevou mohu říct, že bolesti odešly téměř úplně. Najednou si můžu sednout jako normální člověk, žit naplno partnerský život a nebrečet bolestí. Dokonce jsem nebyla od začátku užívání nemocná ani nachlazená, přestože jsem dřív chytila kdejakou chřipku. Laminine s Immune +++ mi zcela posílil imunitní systém a je jediným přípravkem, u kterého jsem zůstala a který dál užívám i preventívně. Cítím se velmi dobře, jsem plná energie a chodím běhat, což bych před třemi měsíci díky bolestem absolutně nezvládla. Pro mě je vše jednoznačný důkaz, že Laminine s Immune +++ zafungovala a endometrióza se stahuje. Závěrem bych chtěla dodat, že bych byla velmi ráda, aby i ostatním lidem bylo dopřáno kvalitní péče, ideálně rovnou i z ordinací lékařů. Pokládám si otázku, proč mi takový přírodní doplněk stravy nebyl doporučen lékařem a české zdravotnictví podporuje pouze hormonální léčbu. Děkuji za přečtení a chraňte si svoje zdraví!
Pohybový aparát, bolesti páteře,zlepšení zažívání, zraku, únavy atd.

70 ročná žena mala tras po pol roku užívania Laminine zabudla že nejaký tras mala. Prestali ju bolieť kolená a kĺby. 


70 ročná žena - bedrové kĺby , bola objednaná na operáciu , po 2 týždňoch si všimla, že zmizla krčová žila, na 1 operáciu išla na druhú už nemusela ísť, nakoľko po 3 mesiacoch nastalo rýchlo hojenie a rontgen potvrdil, že netreba ďalšiu operáciu, bunky sa začali obnovovať po 11 mesiacoch .


Dalšie otehotnetie do 3 mesiacov, užívali obaja Laminine 1-0-1. 


Pracovný úraz - výboj vysokým napätím, ležal v bdelej kóme 1/2 roka , začali mu podávať Laminine a po 2-3 mesiacoch komunikoval očami, potom rukami , teraz už sedí.


Zlepšenie psoriazy za 2 mesiace .


Trombocytopenia - bola stále biela, bez energie , brala hormonálne lieky Prednison ale tie jej rozhodili hormonálny system, tak začala brať Laminine a po 8 mesiacoch výrazne zlepšenie užívala Laminine 1-0-1 a Omegu 1.


Chrípka a horúčkovité stavy :Laminine + Immune po 3 dňoch výrazne zlepšenie. 


Epilepsia: 20-30 atakov počas dňa a po pol roku užívania Laminine 1/2-0-1/2 ataky raz za 2-3 týždne. 


EEG vysoké hodnoty: po Laminine sa to upravilo , povolilo svalstvo , bolo vidno veľký pokrok. 


Onkopacient - rakovina žalúdka : vážil 120 kg ,schudol na 56kg chodil na chemo , po skončení chemo , mu podávali morfium, necítil sa dobre , začal užívať Laminine po 2 týždňoch sa pýtal na vozík, aby mohol ísť na terasu, po 3 a pol mesiacoch ma 90 kg, mal aj cirhózu 4 stupňa a už iba 1 stupňa, momentálne je najsilnejším leadrom v Rumunsku. R. Mirdža 


Cukrovka: z 26 išiel dole cukor na 7 a už si nepichá inzulín. 


Downov syndróm: po 2-3 týždňoch zjavné zlepšenie , agresia minimalizovaná, dieťa sa usmieva. 


Epilepsia: po roku a pol vysadili jeden liek, a druhý znižujú na minimum. 


Ischemia, poruchy srdca, zadychávanie, arytmia: po pol roku srdiečko bez nálezov, viac rozpráva, nezadýchava sa. 


Podnikatelia žijúci v strese: Laminine im dodáva energiu a viac síl fungovať , lepší spánok. 


Aj celebrity užívajú Laminine

Laminine pomáha aj s platničkami , tlakom, spánkom a menopauzou. 

Laminine pomáha aj so zrakom, pamäťou, artritídou.