Skleróza

Roztrusená skleróza pani, ktorá má RS a začala užívať Laminine 1+1 a Omegu teraz po 3 týždňoch si bude pridávať, bude brať Laminine 2+2 a chce si časom pridať až 3 + 3.Je nadšená a ja mám veľkú radosť , pani sa konečne vyspí , pravidelne chodí po schodoch , kúsok výťahom aj sa snaží pešo a aj vyšlape o jedno poschodie .Inak chodí s chodítkom . Takže zázraky se dejú .  

Laminine a roztrúsená skleróza MS (Sclerosis Multiplex)
Niekoľko názorov ľudí s MS Ala a Zygmunt je priatelia / ona trpí SM Sclerosis Multiplex / Popísali svoje skúsenosti s Laminínou . Začala som brať Laminine v júni 2014 po tom, čo mi produkt Laminine doporučil priateľ. Trpím roztrúsenou sklerózou (SM) a bojovala s recidivujícim (opakujúcim) ochrnutím. Po niekoľkých dňoch som si všimola, že moj spánok je hlbšií, čo ovplyvnilo i moju celkovú pohodu. Ale stále som cítila strach a nebola som schopná sa sústrediť. Po 4 mesiacoch užívania Laminine som pocítila väčšiu mobilitu v nohách a rukách, začala som i lepšie vidieť. Myslím, že mám aj všeobecne lepší optimistický postoj k životu a viac energie. Tento preparát je dôležitou súčasťou môjho každodenného jedálnička. Cítim, že to ovplyvnilo celkove moj zdravotný stav a psychickú pohodu. Laminine som brala zo začiatku 2x2 kapsle za dva dni som zvýšila dávku na 2 x 7 kapsułiek. Už viac ako jeden rok beriem Laminine, cítim sa dobre, začala som sa podieľať na rodinnom živote, práci, podnikám výlety. K Laminine beru Omegu, Imune, Digestív. Súčasná dávka Laminine je 3x2 kapsle. Všimola som si, že keď si pridám Digestive a Imune môj zdravotný stav sa oveľa rýchlejšie začal zlepšovať. Užívam ich dohromady. Manžel /od 2 mesiacov čo to užívam / odovzdáva skúsenosti ľuďom, ktorí to potrebujú a informuje ľudí, ako dobre to funguje. Máme veľa ľudí, ktorým odporučil Laminine a po niekoľkých týždňoch zaznamenali pozitívne účinky. Dodatok k užívaniu: 2- 3 kapsle na tráviaci systém Digestive+++ a na podporu imunity Imune+++ 2-4 kapsule.

Laminína - roztrúsená skleróza (MS)
muž 52 rokov pred začatím užívania Laminine, iba ležal, s hlbokou depresiou, a s obličkami, ktoré nepracovali dostatočne. Začal brať laminine 10 toboliek a omega 2 tobolky denne. Už po prvom mesiaci užitia mal významné zlepšenie pohody. V druhom mesiaci už začal rehabilitovať, a z mesiaca na mesiac každým mesiacom sa jeho zdravotný stav stále zlepšuje.